Series
Ratings
27- KkangsooniRated ★ 3.5
Empress MyeongseongRated ★ 4.5- Fairy CommiRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 3.0
Sweet 18Rated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 5.0
All InRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 2.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 2.0- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
Songgot: The PiercerRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 2.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 2.0
Breaking BadRated ★ 4.5