Movies
Ratings
474
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
ShineRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 4.0
A Simple FavorRated ★ 3.5