Movies
Ratings
295
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 2.0
JokerRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 5.0
ExitRated ★ 2.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 5.0
ThorRated ★ 3.0