Movies
Ratings
52
Taken 2Rated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.5
Step Up All InRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
FluRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
As OneRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0