Movies
Ratings
279
The Man from EarthRated ★ 3.5
ItRated ★ 3.0
The Devil All the TimeRated ★ 3.5
6 UndergroundRated ★ 3.0
ScarfaceRated ★ 3.5
1917Rated ★ 3.5
UnstoppableRated ★ 3.0
Believer: extended cutRated ★ 3.5
Long Live the KingRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
ExitRated ★ 3.0
Sex Is ZeroRated ★ 2.5