Movies
Ratings
806
Kick-Ass 2Rated ★ 1.0
A Cat in ParisRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
From Up on Poppy HillRated ★ 4.0
Ouija: Origin of EvilRated ★ 3.5
Art Museum by the ZooRated ★ 1.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
BladeRated ★ 3.5
Goal! The Dream BeginsRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.5
SullyRated ★ 4.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 4.0
Just VisitingRated ★ 3.5
TedRated ★ 5.0
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of KazakhstanRated ★ 0.5
The CounselorRated ★ 4.5
Nobody's Daughter HaewonRated ★ 4.5
Our Idiot BrotherRated ★ 5.0