Series
Ratings
16
The Good WifeRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.0
SignalRated ★ 2.5
The SimpsonsRated ★ 5.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5