Titles you rated
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.0
MasterRated ★ 4.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 2.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0