Titles you rated
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 4.0
Purple HeartsRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
LucaRated ★ 3.5
Raya and the Last DragonRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.0
SoulRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The Boss Baby: Family BusinessRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5