Titles you rated
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.5
Emergency CoupleRated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
EXO Next DoorRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 2.5
Another Miss OhRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 2.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 2.5