Movies
Ratings
436
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
A Star Is BornRated ★ 4.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Olaf's Frozen AdventureRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
The TableRated ★ 4.0
CocoRated ★ 5.0
The MimicRated ★ 3.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 4.0
Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 3.5
V.I.P.Rated ★ 3.0
Happy Death DayRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0