Titles you rated
Girl in the Sunny PlaceRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Psycho-Pass: Sinners of the System - Case.2 First GuardianRated ★ 4.0
Psycho-Pass: Sinners of the System - Case.1 Crime and PunishmentRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Waiting For RainRated ★ 2.5
Gulliver's TravelsRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
Miles AheadRated ★ 4.5
T-34Rated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
She and Her Cat: Everything FlowsRated ★ 3.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Fabricated CityRated ★ 3.5
The King of JokguRated ★ 3.5- Grandmother’s CakeRated ★ 4.5