Titles you rated
The TargetRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
Midnight FMRated ★ 2.0
Secret ReunionRated ★ 3.0- WishRated ★ 3.5
ValkyrieRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 3.5
SaltRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 1.5
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
BattleshipRated ★ 2.5
The Classified FileRated ★ 2.5
Terminator GenisysRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 3.5
QuickRated ★ 2.5
Taken 3Rated ★ 3.5
300Rated ★ 5.0