Movies
Ratings
541
RudyRated ★ 5.0
We Were SoldiersRated ★ 4.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 3.0
VolcanoRated ★ 3.0
The Three MusketeersRated ★ 4.0
ImpostorRated ★ 3.0
Phone BoothRated ★ 3.0
Apollo 13Rated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 3.0
The Count of Monte CristoRated ★ 3.0
Mr. 3000Rated ★ 3.0
Julie & JuliaRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 3.0
ArgoRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
AliensRated ★ 3.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.0
The CoreRated ★ 3.0
CellularRated ★ 2.0