Movies
Ratings
77
October SkyRated ★ 3.5
The FirmRated ★ 5.0
The Life of David GaleRated ★ 4.5
Inside ManRated ★ 1.0
The FugitiveRated ★ 5.0
SpectreRated ★ 2.0
SkyfallRated ★ 4.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.5
Back to the FutureRated ★ 3.5
First ManRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
DaredevilRated ★ 0.5
Rear WindowRated ★ 5.0
Rear WindowRated ★ 4.0
HalloweenRated ★ 4.5
JumanjiRated ★ 1.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 0.5
Kong: Skull IslandRated ★ 0.5
The Bucket ListRated ★ 1.0
Bee MovieRated ★ 0.5