Movies
Ratings
133
Blade Runner 2049Rated ★ 2.5
AdoreRated ★ 4.0
300Rated ★ 3.0
AmélieRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 5.0
Ode to JoyRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 5.0
Little White LiesRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.5
Reservoir DogsRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 5.0
Coin Locker GirlRated ★ 2.5
DefaultRated ★ 4.5
The BirdsRated ★ 5.0