Series
Ratings
25
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Andor Season 2Rated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Gannibal Season 2Rated ★ 2.5
Agatha All AlongRated ★ 3.5
CassandraRated ★ 2.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
The AcolyteRated ★ 1.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Summer StrikeRated ★ 4.0
1899Rated ★ 4.0
DarkRated ★ 4.5
DarkRated ★ 5.0
DarkRated ★ 4.0
The WatcherRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.5