Titles you rated
SleepRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 2.0
I, The ExecutionerRated ★ 1.5
ChallengersRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.5
Isn't It RomanticRated ★ 3.0
Lucky Chan-silRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
AftersunRated ★ 4.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 5.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 2.5
The Point ManRated ★ 2.5
The OthersRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
LightyearRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 2.0
The Green RayRated ★ 3.0
An Old LadyRated ★ 5.0