Titles you rated
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
High KickRated ★ 5.0- DamoRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
LIFERated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
SignRated ★ 5.0
BigRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0