Movies
Ratings
1454
FlightplanRated ★ 1.5
The Fabulous Baker BoysRated ★ 3.0
Elevator to the GallowsRated ★ 3.5
Wild StrawberriesRated ★ 4.0
VertigoRated ★ 4.0
Night and FogRated ★ 3.5
Gone with the WindRated ★ 4.5
CasablancaRated ★ 4.0
It's a Wonderful LifeRated ★ 4.5
As Good As It GetsRated ★ 3.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 2.5
A Simple FavorRated ★ 2.5
MoonRated ★ 3.0
Young & BeautifulRated ★ 2.5
DopeRated ★ 3.0
On a Magical NightRated ★ 3.0
The Wind Will Carry Us Bad ma ra khahad bordRated ★ 3.0
The Man Who Killed Don QuixoteRated ★ 2.0
NebraskaRated ★ 3.0