Series
Ratings
123 SeinfeldRated ★ 4.5 SeinfeldRated ★ 4.5
 Long Story ShortRated ★ 3.5 Long Story ShortRated ★ 3.5
 House of the Dragon Season 1Rated ★ 3.0 House of the Dragon Season 1Rated ★ 3.0
 IronheartRated ★ 0.5 IronheartRated ★ 0.5
 Breaking BadRated ★ 4.5 Breaking BadRated ★ 4.5
 Breaking BadRated ★ 3.5 Breaking BadRated ★ 3.5
 Breaking BadRated ★ 4.0 Breaking BadRated ★ 4.0
 Breaking BadRated ★ 3.5 Breaking BadRated ★ 3.5
 SeinfeldRated ★ 3.0 SeinfeldRated ★ 3.0
 Andor Season 2Rated ★ 4.0 Andor Season 2Rated ★ 4.0
 Dune: ProphecyRated ★ 3.0 Dune: ProphecyRated ★ 3.0
 AhsokaRated ★ 2.0 AhsokaRated ★ 2.0
 The Book of Boba FettRated ★ 1.5 The Book of Boba FettRated ★ 1.5
 Secret InvasionRated ★ 2.0 Secret InvasionRated ★ 2.0
 Your Friendly Neighborhood Spider-ManRated ★ 3.5 Your Friendly Neighborhood Spider-ManRated ★ 3.5
 HawkeyeRated ★ 2.5 HawkeyeRated ★ 2.5
 The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 2.0 The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 2.0
 WandaVisionRated ★ 3.0 WandaVisionRated ★ 3.0
 The AcolyteRated ★ 0.5 The AcolyteRated ★ 0.5
 Loki Season 2Rated ★ 2.5 Loki Season 2Rated ★ 2.5