Titles you rated
We Can Be HeroesRated ★ 0.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 1.0
Handsome GuysRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Tokyo!Rated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Transformers OneRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.5
UprisingRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5