Series
Ratings
365
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 5.0
The OutpostRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 0.5
LuciferRated ★ 4.5
The Silent SeaRated ★ 5.0
The Artful Dodger Season 1Rated ★ 5.0
Avatar: The Last Airbender Season 1Rated ★ 4.5
Shadow and Bone Season 2Rated ★ 5.0
RiverdaleRated ★ 3.5
Maxton Hall - The World Between Us Season 1Rated ★ 5.0
The Vampire DiariesRated ★ 4.0
The Witcher: Blood OriginRated ★ 5.0
Fate: The Winx Saga Season 2Rated ★ 5.0
LuciferRated ★ 4.5
ArrowRated ★ 4.5
Outer BanksRated ★ 0.5
The 100Rated ★ 4.0
The 100Rated ★ 5.0
VincenzoRated ★ 4.5
The 100Rated ★ 5.0