Series
Ratings
16
ChernobylRated ★ 5.0
PastaRated ★ 3.0
My Little TelevisionRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 1.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.5
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 3.5
Dining TogetherRated ★ 1.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.5- Mobile Suit Gundam UnicornRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0