Series
Ratings
31
Alone in LoveRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 3.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Old Enough! Season 1Rated ★ 3.5
Our BluesRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
The Wind BlowsRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
KiddingRated ★ 3.5
KiddingRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 3.5
LIFERated ★ 3.0
Dear My FriendsRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.5