Movies
Ratings
101
Captain America: Brave New WorldRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.5
Last MileRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.5
Don't Call It MysteryRated ★ 3.5
WinnyRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam SEED FREEDOMRated ★ 4.0
Asakusa KidRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 2.5
Gone GirlRated ★ 4.0
Key of LifeRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5
West Side StoryRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 4.0