Movies
Ratings
33
Toy Story 2Rated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.5