Movies
Ratings
108
The WolverineRated ★ 4.0
Summer Days With CooRated ★ 5.0
South BoundRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 5.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 5.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 5.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 5.0
Charlie's AngelsRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 4.0
DreddRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
RobotsRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0