Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- 짜장면 랩소디Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.0
My Perfect StrangerRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 2.5
Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
I Am SoloRated ★ 5.0
RevenantRated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Death's GameRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.0
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
The Raincoat Killer: Chasing a Predator in KoreaRated ★ 1.0