Titles you rated
FoxcatcherRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
Training DayRated ★ 4.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5
Rebel in the RyeRated ★ 3.5
JudyRated ★ 4.0
1917Rated ★ 3.5
JarheadRated ★ 4.0
The EqualizerRated ★ 3.5
American GangsterRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 4.5
GoodFellasRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 4.0
The IrishmanRated ★ 4.0
The UnfairRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
Park Hwa-youngRated ★ 4.0