Movies
Ratings
528
The InternRated ★ 2.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
The Place Beyond the PinesRated ★ 4.0
The Basketball DiariesRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.0
Happy as LazzaroRated ★ 4.5
CarolRated ★ 4.5
Bicentennial ManRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
LoveRated ★ 4.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 5.0
DriveRated ★ 3.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.0
American BeautyRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 3.5
Park Hwa-youngRated ★ 3.5
AtonementRated ★ 3.5