Titles you rated
Small Things Like TheseRated ★ 2.5
MaborosiRated ★ 3.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 1.5
MidsommarRated ★ 2.5
Sing: ThrillerRated ★ 2.0
Trolls Band TogetherRated ★ 3.0
Detective Conan: Strategy Above the DepthsRated ★ 2.5
Doraemon: Nobita's DinosaurRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 2.0- Detective Conan: The Scarlet AlibiRated ★ 3.0
Detective Conan: Crossroad in the Ancient CapitalRated ★ 2.5
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 3.5
OseamRated ★ 3.0
Speckles: The TarbosaurusRated ★ 2.5
Detective Conan: Captured in Her EyesRated ★ 1.5
Doggy PooRated ★ 3.5
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 2.5
Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 2.0
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 2.5
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 3.0