Titles you rated
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 3.0
Ghost RiderRated ★ 3.0
The Good, the Bad and the UglyRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 1.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 1.0
American PsychoRated ★ 4.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 3.0
The Beast And The BeautyRated ★ 2.0
PenelopeRated ★ 4.0
Blades of BloodRated ★ 2.0
Just My LuckRated ★ 3.0
LucyRated ★ 1.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 3.0
Silent HillRated ★ 1.5
[REC]Rated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 1.5