Movies
Ratings
250
My Teacher, Mr. KimRated ★ 5.0
GremlinsRated ★ 5.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 5.0
A PromiseRated ★ 5.0- BlackRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 5.0
Memoirs of a GeishaRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
AddictedRated ★ 5.0
AlfieRated ★ 3.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 3.0
Fly Me to PolarisRated ★ 3.0