Titles you rated
Django UnchainedRated ★ 4.5
The Day the Earth Stood StillRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 5.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 0.5
Copying BeethovenRated ★ 5.0
The ExperimentRated ★ 4.0
RinguRated ★ 4.0
HairsprayRated ★ 2.5
The IllusionistRated ★ 4.0
Wet DreamsRated ★ 0.5
Fist of FuryRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 1.5
Die Hard 2Rated ★ 3.5
Battle RoyaleRated ★ 0.5
Rough CutRated ★ 4.5
District 13: UltimatumRated ★ 1.0
The ExorcistRated ★ 1.0
Volcano HighRated ★ 0.5
Dumb and DumberRated ★ 0.5
The MissionRated ★ 4.0