Titles you rated
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 4.0
American GangsterRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.0
The Mummy ReturnsRated ★ 2.0- The CureRated ★ 4.0
FarinelliRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 3.0
Stuart LittleRated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0
Legends of the FallRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 5.0
Liar LiarRated ★ 3.0
The Family ManRated ★ 3.0
The Deer HunterRated ★ 4.0
The Last EmperorRated ★ 3.0
Shakespeare in LoveRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 1.0