Series
Ratings
108
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Law and The CityRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 4.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.5- Magic Warriors Mir & GaonRated ★ 4.0
- Magic Kid MasuriRated ★ 4.5
- Ullabulla BluejjangRated ★ 4.0
The WhirlwindRated ★ 4.0
UnicornRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0