Titles you rated
SupermanRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Rolling Thunder Revue: A Bob Dylan Story by Martin ScorseseRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Girl in the PictureRated ★ 4.0
Don't Die: The Man Who Wants to Live ForeverRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Beatles '64Rated ★ 3.5
Nowhere BoyRated ★ 2.0
JudyRated ★ 2.5
Eric Clapton: Life in 12 BarsRated ★ 3.5
RayRated ★ 3.5
Walk the LineRated ★ 3.0
ElvisRated ★ 3.5
Get on UpRated ★ 3.5
Match PointRated ★ 4.0
Small Time CrooksRated ★ 3.5
Cadillac RecordsRated ★ 3.5