Movies
Ratings
327
PixelsRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0- Skeletons in the ClosetRated ★ 3.5
SunshineRated ★ 3.5
FuryRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0
The World's EndRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 5.0
Romantic DebtorsRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.5
The PrestigeRated ★ 4.0