Titles you rated
Believer 2Rated ★ 2.0
MidsommarRated ★ 3.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 3.0
CobwebRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.0
Gladiator IIRated ★ 3.0
Hitman: Agent JunRated ★ 1.5
Inside Out 2Rated ★ 1.5
UprisingRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Badland HuntersRated ★ 1.5