Movies
Ratings
215
Toy StoryRated ★ 3.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 4.0
Cool RunningsRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 2.0
Murder, Take OneRated ★ 4.0
PietaRated ★ 2.0
The OthersRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 5.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
MalenaRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 5.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.0
Lovers' ConcertoRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 2.0