Titles you rated
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
She's Gotta Have ItRated ★ 4.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.5- The CravingsRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 5.0- Please Save My EarthRated ★ 4.5
Scarlet HeartRated ★ 4.0
FingersmithRated ★ 3.5