Movies
Ratings
266
Taken 2Rated ★ 5.0
Blade IIRated ★ 2.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 5.0
OblivionRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 2.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 2.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 2.5
The RevenantRated ★ 2.5
The Mummy ReturnsRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0