Series
Ratings
49
Long Way UpRated ★ 4.0
Long Way DownRated ★ 4.0
Long Way RoundRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- EuphoriaRated ★ 3.0
EuphoriaRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 2.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 1.0- Wonders of the UniverseRated ★ 3.5
- 다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 5.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 4.0
Rated GRated ★ 3.5