Series
Ratings
23
Reply 1988Rated ★ 5.0
Tong: MemoriesRated ★ 4.5
Yeon GaesomunRated ★ 2.5
Baby Faced BeautyRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.5
My Fair LadyRated ★ 3.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
Painter of the WindRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 5.0
My PrincessRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 3.5
GhostRated ★ 4.0
BigRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5