Titles you rated
May 18Rated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 5.0