Movies
Ratings
1219
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
Boogie NightsRated ★ 4.0
AuditionRated ★ 3.5
Vengeance Is MineRated ★ 3.0
Book-Paper-ScissorsRated ★ 4.5
After YangRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
JawsRated ★ 3.5