Titles you rated
The Office Season 2Rated ★ 5.0
Good Day for Gag Manga GORated ★ 5.0
My Dear ExesRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
QuartetRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.0
Fictitious OL DiaryRated ★ 4.5
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Matrimonial ChaosRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Life's PunchlineRated ★ 4.5- The Elon Musk ShowRated ★ 3.0
Love with a CaseRated ★ 3.5
Friends Season 2Rated ★ 4.0- 発掘!ブレイクネタ 芸人!芸人!!芸人!!!Rated ★ 4.0