Series
Ratings
79
Go Back CoupleRated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Radiant OfficeRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.0- Naruto ShippūdenRated ★ 2.5
Secret Love AffairRated ★ 3.0
The PackageRated ★ 2.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.0- Transporter: The SeriesRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 3.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.0
Ms. HammurabiRated ★ 2.5
My Little TelevisionRated ★ 3.0
The Third CharmRated ★ 3.5
HellsingRated ★ 4.0