Movies
Ratings
753
DamselRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
SmugglersRated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.5
NopeRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
RememberRated ★ 3.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.5
RRRRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 3.5
In Our PrimeRated ★ 3.5
Last Night in SohoRated ★ 3.5
OldRated ★ 3.5